Ana SayfaenstrümantalDJ Suppa'dan yeni albüm Coffee Hop yayında

DJ Suppa’dan yeni albüm Coffee Hop yayında

Bugüne dek yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken DJ Suppa; Ankara, İstanbul ve Hollanda da geçirdiği süre boyunca kendisini etkileyen olaylardan ilham alarak oluşturduğu Coffee Hop‘u müzikseverlerin beğenisine sundu.

Başarılı ilk albümü Indica‘nın ardından Coffee Hop‘ta da, modern şehir hayatı ve insan ilişkilerini; Hip Hop, Chill Out, Jazz ve Blues tarzlarının harmanıyla naif bir dille anlatan DJ Suppa ders çalışırken, yorgun bir günün ardından dinlenirken, sakinliği ve huzuru tercih edenlere her ortamda eşlik edecek bir müzik şöleni sunuyor.

Şarkıların isimleriyle beraber hikayeleşen melodilerin yer aldığı albümde Fırat Ağacık (gitar) ve Kutal Gürkan (piyano) müzisyen olarak bulunurken albümün kapak tasarımı ise Kubilay Aksaya (gubar wave) imzası taşıyor. Başarılı müzisyen DJ Suppa yeni albümü Coffee Hop‘u “Albümün parçalarının arkasında benim için büyük ama aslında dinleyiciler için çok sıradan hikayeler var, o yüzden bir çok dinleyicinin kendinden bir şeyler bulabileceği bir albüm oldu. Günün her saati sakinliğinize huzurunuza ve kahvenize eşlik edeceğini düşünüyorum” sözleriyle anlattı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR