Ana SayfaelektronikDJ’ler albüm gelirlerini COVID-19 mücadelesine bağışlıyor

DJ’ler albüm gelirlerini COVID-19 mücadelesine bağışlıyor

NewYork’ta aralarında bir Türk sanatçının da yer aldığı 10 DJ salgın döneminde yeni bir albüm çıkardı. DJS UNITED New York adlı albümün tüm gelirleri, Covid-19 hastalarının bakım ihtiyaçları için NewYork’ta bulunan Presbyterian Hospital’a bağışlanacak.

New York’ta yaşayan ve aralarında MEMOS sahne adıyla bilinen Türk DJ Serhan Aydemir ile Grammy ödüllü prodüktör Hex Hector, Oscar P, Ameme ve Sasha Barbot gibi ünlü DJ’lerin yer aldığı 10 sanatçı, salgın sırasında DJS UNITED New York adını verdikleri müzik projeleri ile dikkat çekici bir albüme imza attı. Albümün prodüktörlüğünü Sasha Barbot ve Pietro Gramegna üstlendiAlbümün tüm gelirleri ise Covid-19 hastalarının bakım ihtiyaçları için NewYork’ta bulunan Presbyterian Hospital’a bağışlanacak.

Uzun yıllardır NewYork’ta yaşayan Türk DJ ve prodüktör Serhan Aydemir (MEMOS), DJS UNITED albümüne “Alaila” adlı şarkısıyla katkı sunuyor. Albümdeki tek Türk sanatçı olarak dikkat çeken DJ, “İyiliğin müzikle çoğaltılabileceğine olan inancımızla hem müzikseverlere keyif vermeyi hem de Covid-19 mücadelesine destek olmayı hedefledik. Türkiye’den bir sanatçı olarak alanının en başarılı isimleriyle bu denli anlamlı bir projede yer almak ve Türkiye’yi temsil etmek benim için büyük bir gurur” diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR