Ana SayfaHaberlerDoja Cat çıldırmış olmalı

Doja Cat çıldırmış olmalı

Doja Cat, canlı yayında saçlarını ve kaşlarını tıraşladıktan sonra “Zenginim, iyiyim.” diyerek akıl sağlığından endişe eden hayranlarını tiye alan bir yanıt verdi.  

Şöhreti kaldırmak kolay değil. O ağır yük, aşırı sevgi ve ilgi, üstüne üstlük her daim başarılı olma gerekliliği zaman zaman boğucu bir hal alabiliyor. Ateşe uçan pervaneler misali bundan mustarip olan birçok ünlü isim tanıyoruz; hem müzik hem de film dünyasından. Hatta kısa bir süre önce “Akıl sağlığını korumaya çalışan ünlü müzisyenler” başlıklı bir konu da derlemiştik. İşte tam da bu konuya dahil edebileceğimiz yeni bir haber karşımızda.

Sosyal medyadaki ilgiden ve aynı zamanda da zorbalıktan aşırı bunalan Doja Cat bundan birkaç gün önce “Yemin ederim insanlar çok aptal, bu korkunç!” diye bir tweet atmış, ardından da gelen aşağılayıcı ve hakaret içeren yanıtlara aynı hiddetle cevap vermişti. Öyle ki Twitter, Doja Cat‘in mesajlarını engellemek durumunda kaldı.

Instagram‘da canlı yayında kafasını ve kaşlarını tıraşlayan Doja Cat‘in fanları akıl sağlığından endişe ettiklerine dair müzisyene birçok mesaj attı. Doja Cat‘in bu mesajlara cevabı ise “Zenginim, iyiyim” oldu ve hayranlarının onu yalnız bırakması için adeta yalvardı. Yayınladığı bir başka paylaşımda ise saçlarının kendisine külfet gibi geldiğinden bahsetti ve “Zaten hiç saçım olmamalıydı gibi hissediyorum. Saçım olmasını asla sevmedim. Kendimi bildim bileli böyle hissediyorum, ‘Bu gayet cool'” açıklamasında bulundu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doja Cat (@dojacat)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR