Ana SayfaMüzikDolu Kadehi Ters Tut'un sevilen 7 şarkı sözü

Dolu Kadehi Ters Tut’un sevilen 7 şarkı sözü

Alternatif sahneye yeni bir soluk katan üçüncü yenilerin önde gelen gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut’un en sevilen 7 şarkı sözü sizlerle. 

2015 yılında “Polonya’nın Başı Belada” adlı çıkış albümleriyle birlikte isimlerini duyduğumuz Dolu Kadehi Ters Tut, alternatif sahnenin en üretken isimlerinden biri. Son olarak ‘Sana Bu Kadar Uzakken’ adlı teklisini yayınlayan ikilinin bugüne kadar yayınladıkları şarkılar arasından en çok dinlenenlerin sözlerini sizler için bir araya getirdik.

‘Gitme’

“Gitme, kalGitme, kalYa da beni de yanınaAl da kalmayayım
Bir başıma bu diyardaSensiz olamam, yapamamBeni de al yanına”

‘Yapma N’olursun’

“Yapma n’olursun, bırak o yerimi doldursunBana ihtiyacın olursa sarıl ona, elbet unutursunYapma n’olursun, bırak o yerimi doldursunBana ihtiyacın olursa sarıl ona, elbet unutursun”

‘Madem’

“Madem seni çok istiyorlardıÖylece ortaya koymasalardıAldım bi’ kere, geri vermicemAşığım, mutluyum, vazgeçmicem”

‘Hiç iyi değilim’

“O son bakışın, bana son gülüşünHiç aklımdan çıkmıyor‘Başkasında bulur muyum’ derkenHer şey bir anda darmadağın oluyor”

‘Aldattım’

“Aldattım. Dün gece gördüğüm dört kızla aynı anda yattımHaklıydın, senin arkandan çevirilebilecek iş bırakmadımBunu yaptım. Düşünmedim hiç bir kere bile. Yine de faka basmadımKandırdım. Seni sevdiğimi söylerken bile yüzüne bakmadım”

‘Neyin Nesi’

“Bilmem bu neyin nesiGüzelliğin böylesiVarmış benden delisiOlamaz, olucam kölesi”

‘Kaçar Gider’

“Kaçar gider yine gözlerinYeterli değil miydi sözlerimSeni biraz daha tutmaya yanımda?‘Olmasan olur mu’yu denedimİlk attığım adımda sendeledimBeni biraz daha tutsana yanında”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR