Ana SayfaDünyadanDua Lipa'dan "Dance Again"e klip geldi

Dua Lipa’dan “Dance Again”e klip geldi

Future Nostalgia albümüyle müzik dünyasını altüst eden Dua Lipa, yeni videosu “Dance Again”le yine dikkatleri üzerine çekiyor. 

Uzun paltolar, kovboy şapkaları, gösterişli balo salonları… “Dance Again”le ne ilgisi var değil mi? Öyle sahiden de. Hiçbir ilgisi yok. Ama bu bir pop şarkısı! Son dönemin en başarılı popstarlarından biri olarak gösterilen Dua Lipa, 3 günde çektiği “Dance Again”in klibini yayınladı. Klip, YouTube trendlere 28 numaradan girdi.

SAMPLE’LARI WHITE TOWN’IN 90’LAR HİTİNDEN

Müzik mecralarının Madonna’nın “Don’t Tell Me” dönemine benzettiği videosunda Dua Lipa bu klibi Brit Ödülleri sırasındaki provaları sırasında çekmiş. Koreografiyi 45 dakikada öğrenmek zorunda kaldığını belirten ve klip çekimleri sırasında kostüm eklemeye de devam ettiklerini açıklayan Dua Lipa, “Lanet olasıca işi başardık” diyerek anlatıyor konuyu.

“Love Again”, White Town’un 1997 dünya çapındaki hiti “Your Woman”ın sample’larını içeren akılda kalıcı pop-disco melodisine sahip. “Love Again”in yönetmeni ise Dua Lipa’nın “Don’t Start Now” videosunun da yönetmen koltuğunda oturan Nabil Elderkin.

DUA LIPA BANNER 1 1

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR