Ana SayfaHaberlerDua Lipa'dan yeni single "We're Good" geliyor

Dua Lipa’dan yeni single “We’re Good” geliyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, cuma günü “We’re Good” adını verdiği yeni şarkısını dinleyiciyle buluşturacak.

Geçtiğimiz yılın mart ayında yayınladığı Future Nostalgia albümüyle müzik dünyasında sağlam bir gürültü koparan Dua Lipa, şimdi de yeni şarkısı “We’re Good” ile bayrağını dalgalandırmaya hazırlanıyor. Pop dünyasının 25 yaşındaki genç kraliçesi, cuma günü yayınlayacağı yeni şarkısı öncesi hayranlarını heyecanlandırdı.

Dua Lipa son olarak Miley Cyrus’la “Prisoner” adında bir şarkıyla işbirliğine gitmişti.

2020’nin mart’ında yayınlanan albüm sonrası Dua Lipa yaz aylarında Club Future Nostalgia adında bir remix albümü yayınlamış ve bu albümde The Blessed Madonna gibi isimlere de yer vermişti. Yakın zamanda albümün B-Side’larını da yayınlayacak olan Dua Lipa, cuma günü Future Nostalgia’nın “Moonlight Edition”ını dinleyiciyle buluşturacak.

dua lipa moonlight edition

2020 sonunda Studio 2054 adında bir de online konser veren Lipa için müzik eleştirmenleri, kariyerinin en parlak günlerini yaşadığını düşünüyor.

Öte yandan Clevver Music’in haberine göre, Dua Lipa’nın daha önce duyurduğu gibi albümde Fifth Harmony’den tandığımız Normani ile bir düet çalışmasının olmadığı ve bu düetin neden albümden çıkarıldığının açıklanmadığı belirtildi.

DUA LIPA BANNER 1

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR