Ana SayfaHaberlerTikTok’u sallayan yeni Ed Sheeran şarkısı yayında: ‘Eyes Closed’

TikTok’u sallayan yeni Ed Sheeran şarkısı yayında: ‘Eyes Closed’

Ed Sheeran’ın daha yayınlanmadan önce TikTok’a özel kısa bir kısmını paylaştığı ve on gün içinde 1 milyon kez kullanılan yeni şarkısı ‘Eyes Closed’ videosuyla birlikte bugün yayınlandı!

Dünyanın en çok dinlenilen müzisyenlerden İngiliz pop yıldızı Ed Sheeran, hayranlarının merakla beklediği yeni albümü “Subtract”ten ilk teklisini yayınladı. Ünü kendisinden önce gelen ‘Eyes Closed’un yayınlanmasında farklı bir strateji izleyen Sheeran ve ekibi henüz tamamı çıkmadan on gün önce şarkıdan kısa bir parçayı TikTok kullanıcılarının kullanımına açmıştı. Bu on gün içerisinden 1 milyon TikTok videosunda kullanılan şarkı sonunda yayında!

Bugün yeni müzik videosuyla birlikte yayınlanan ‘Eyes Closed’ sevdiğin bir tanıdığını ve arkadaşını kaybetmenin verdiği hisse odaklanan bir şarkı. Ed Sheeran bu şarkıyı geçtiğimiz sene hayatını kaybeden arkadaşı Jamal Edwards’ın anısına yazmış. Kariyerini borçlu olduğunu söylediği Edwards’ın vefatı üzerine bestelediği şarkı için Sheeran, “Bu şarkı birini kaybetmenin ardından her dışarı çıktığınızda kaybettiğiniz kişiyle karşılaşmayı beklemek ve birlikte yaptığınız her şeyi hatırlamakla ilgili” diyor.

‘Eyes Closed’un içinde yer alacağı beşinci Ed Sheeran albümü “Subtract” de tıpkı sanatçının önceki albümleri gibi matematik dünyasındaki sembollerden “-“ ile stilize ediliyor. Şarkının ilgi çekici videosunu izleyerek 5 Mayıs’ta yayınlanacak albüm için daha da heyecanlanabilirsiniz!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR