Ana SayfaDünyadanEd Sheeran kötü alışkanlıklarını kızı için bıraktı

Ed Sheeran kötü alışkanlıklarını kızı için bıraktı

Yeni klibi “Bad Habits”i geçtiğimiz günlerde dinleyicilerle paylaşan dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Ed Sheeran, “Baba olunca kötü alışkanlıklarımı bıraktım” diyor.

Ed Sheeran, BBC Radio 1’den Greg James’e verdiği demeçte, “Cherry bana hamile olduğunu söyler söylemez hayatımı değiştirdim. Daha fazla egzersiz yapmaya başladım ve rutinim biraz daha sağlıklı hale geldi” dedi. Sheeran çalışma alışkanlıklarını da değiştirdiğini ve kayıt seanslarını sabah 2’de bitirmek yerine 9’dan 5’e aldığını da sözlerine ekledi.

Sheeran’ın yeni şarkısı “Bad Habits”, sanatçının beşinci albümünün ilk single’ı. Sheeran şarkıda kötü seçimlerden ve sağlıksız alışkanlıklardan söz ediyor. Sheeran, “İnsanlar beni balad yapan akustik şarkıcı-söz yazarı olarak görüyor. Bu yüzden stüdyoya gidip tamamen farklı bir şey yapmak istedim. Bir ay geçirdim ve bir sürü çılgın melodi yaptım. Ve bu çılgın olanlardan biriydi” diyor.

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER’DAN ESİNLENDİ

Şarkının Dave Meyers tarafından yönetilen klibi ise Ed Sheeran’ın bir vampire dönüşmesini konu alıyor. Sanatçı bu şarkıda kült TV dizisi Buffy The Vampire Slayer’a olan sevgisinden ilham almış.

Sheeran ve eşi Cherry Seaborn, geçen yılın ağustos ayında ilk çocukları Lyra Antarctica Seaborn Sheeran’ın doğumunu duyurmuştu. Ed Sheeran aynı zamanda “Kızım şarkılarımı duyunca ağlamaya başlıyor” açıklamasıyla hayranlarını gülümsetmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR