Ana SayfaHaberlerEda Baba'dan yıl sonu sürprizi: "Belki Şimdi Sen"

Eda Baba’dan yıl sonu sürprizi: “Belki Şimdi Sen”

Eda Baba, yerli müziğin güçlü kadın vokallerinin seslendirdiği üç şarkıya kendi yorumunu kattığı “Belki Şimdi Sen” adlı mini albümünü çıkardı. 

Son yıllarda ortaya koyduğu işlerle adından oldukça söz ettiren Eda Baba, yıl bitmeden bir EP daha yayınladı. 2020 yılında “Can Suyu” adlı ikinci albümünü yayınlayan, “Aile Albümü” isimli EP’sini ise 2022’nin başında paylaşan Eda Baba, şimdi de üç şarkıdan oluşan bir mini albüme imzasını attı.

“Belki Şimdi Sen” isimli EP, yarım kalan bir aşkın yolculuğunu hikayelerine taşıyan üç farklı şarkıdan oluşuyor ve Eda Baba’nın güçlü olduğu kadar derin ve hisli yorumuyla buluşuyor. Akustik enstrümanların çoğunlukta olduğu EP’de Cenk Erdoğan, Efe Demiral ve Onur Güney Kumaş tarafından yeniden düzenlenen şarkılar bulunuyor. Mini albümde daha önce Zerrin Özer‘in seslendirdiği ‘O Yaz’, bir Sezen Aksu klasiği olan ‘Biliyorsun’ ve Akrep Nalan şarkısı ‘Güneşlerime Kar Yağdı’ bulunuyor. Bu sevilen şarkıları Eda Baba‘nın kendine has yorumuyla dinlemek ise bambaşka.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR