Ana SayfacazEdiz Hafızoğlu ve Bîdar'dan "Kuyu" geliyor

Ediz Hafızoğlu ve Bîdar’dan “Kuyu” geliyor

Caz sanatçısı, prodüktör ve besteci Ediz Hafızoğlu, pandemi döneminde hissettiği duyguları, caz sanatçısı Bidar’la birlikte hazırladığı “Kuyu”da dinleyicisiyle paylaşmaya hazırlanıyor.

Ediz Hafızoğlu, yeni şarkısıyla ilgili şunları kaleme aldı:

“Pandemi başladığında nasıl bir hayat yaşıyorsam, 8 ay sonra bunların tamamı değişmiş ve yeni bir hayatın içinde buldum kendimi. Gerçekten zor günler geçiriyoruz. Müzisyen olarak yok sayılmak bir yana, çocukluğumdan beri hayatı turnelerde, yollarda geçmiş biri olarak bir yere çakılı kalmak beni her şeyden daha fazla yordu. İşin maddi boyutunu bir kenara bırakıyorum çünkü hasta olmadan sağlıklı bir şekilde kendimi korumayı başardım.

Bu dönemde müzikle kalabilmek için çırpınışlarımızdan biri ‘’KUYU’’. Bîdar ile tanıştığımızdan beri müzik ile ilgili en büyük motivasyonlarımdan biri oldu. Uzun zamandır bu kadar çalışkan ve yeni bir şeyler üretmek için çaba sarfeden birine rastlamamıştım. O yüzden bu dönemde Nazdrave için de bu projeden bağımsız yeni bir şeyler için de çokça müzik yazdık beraber. Yavaş yavaş sizlerle de paylaşmaya başlıyoruz.

4 Aralık Cuma günü ‘’KUYU’’ ile karşınızda olacağız, hem de uzun zaman sonra. Daha sonra bu parçayı yenileri izleyecek. 2021 yılında da yeni Nazdrave albümü ile karşınızda olacağız. Umarız sağlığımız yerinde olur ve bu karanlık dönem bittiğinde bu parçaları canlı olarak konserlerde çalar, sizlerle enerjilerimizi paylaşırız. Parçanın oluşumunda yer alan ve katkı sağlayan değerli arkadaşlarıma da ne kadar teşekkür etsem az. Bîdar, Çağdaş Oruç, Adem Gülşen, Cem Tuncer, Orhan Deniz, Berk Kula, Ahmet Kalabay, Burcu Ürgüt, Yiğit Gürevin. İyi ki varsınız. Sağlıkla kalın, müzikle kalın.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR