Ana SayfapopEge Can Sal'dan "Kal ya da Git" yayınlandı

Ege Can Sal’dan “Kal ya da Git” yayınlandı

Müzik dünyasında olduğu kadar sosyal medyada da popüler bir isim olan Ege Can Sal, uzun zaman sonra yeni şarkısı “Kal ya da Git”i dinleyicileriyle paylaştı.

“Çok uzun zamandır bu anı bekliyorum ve heyecanımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum” diyen Sal’ın “Kal ya da Git” şarkısı yayınlandığı anda YouTube trendler listesine girdi. Söz ve müziği Ege Can Sal, Ateş Atilla, Can Atayılmaz imzası taşıyan şarkının klibini de Damla Demircioğlu yönetti.

Ege Can Sal, daha önce de “Başa Sar” şarkısıyla dikkatleri çekmişti. Sal,”Bugüne kadar sosyal medyada birçok şarkıyı yorumlamış olsam da bu sefer çok farklı bir heyecan yaşıyorum. ‘Başa Sar’ ile çocukluğumdan beri hayalini kurduğum kendi müzik yolculuğumun ilk adımını atıyorum. Dinleyen herkesin kendi hikayesinden bir parça bulacağını düşündüğüm hikayemi dinlerken umarım siz de keyif alırsınız. Heyecanıma ortak olan herkese sonsuz teşekkürler” diyerek duygularını paylaşmıştı.

Twitter’ı da oldukça aktif kullanan sanatçı, “Rüyamda Imagine Dragons’la tanışıp Dan Reynolds’la şarkı yazıyoduk. Hepsi de Türkçe biliyodu. Bilinçaltımda neler döndüğünü o kadar merak ediyorum ki..” yazdığı son tweet’iyle de takipçilerini güldürdü. Kimbilir, belki de bir gün Imagine Dragons’la Ege Can Sal’ı ortak bir projede görürürüz, neden olmasın? Dünya küçük!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR