Ana SayfarapEge Çubukçu cephesinden iki güzel haber

Ege Çubukçu cephesinden iki güzel haber

Rap dünyasının özgün ve yetenekli MC’lerinden Ege Çubukçu, kahve sevgisini müzik sevgisiyle harmanladığı Sifne Vibes oluşumuyla genç müzisyenlere ulaşıyor.

Ege Çubukçu Kasım ayında Twitter hesabında şunları kaleme almıştı: “Şifne Vibes, bünyesindeki sanatçılara destek sağlayacak nitelikli ürünler hazırlıyor. Kahve aracılığıyla kolektif müziğe katkı sağlıyoruz. Müzisyenler, kahve kutularındaki QR ile demolarını yollayabilir belki bir gün videodaki gibi kendi müziğini ulaştırabilir. Var bi hayalimiz!”

Çubukçu, bu yolla kendisine ulaşan demoları da dinlediğini ve değerlendirmeye aldığını da yakın zamanda açıkladı. Çubukçu bir de 2022 içinde yeni bir albüm yayınlayacağı müjdesini de verdi:

“Biraz merak gidermek isterim. Sifne Vibes ve DARKMODE. kutularındaki QR kod ile bize ulaştırılan demoları dinledik. 11 demoyu değerlendirmeye aldık ve bunlardan bazıları için planlarımız var. Bu konuyu demo sahipleri ile Discord üzerinden canlı sohbet ile tartışmaya açacağız. Tarihi yakında açıklıyor olucam. Bir diğer merak konusu da yeni şarkılar. 2022 bu açıdan dolu dolu geçecek. Ufukta single çalışmalar dışında bir de albüm var. Onun müjdesi için bol bol çalışıyoruz.”

Sanatçının hayata geçirdiği Sifne Vibes’ı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR