Ana SayfaHaberlerElçin Orçun’dan ‘Lades’

Elçin Orçun’dan ‘Lades’

2010’ların başında rap sahnesinde adından söz ettirerek adını duyurmaya başlayan Elçin Orçun, yıllar içinde devam ettiği üretimiyle birçok müzikseverin dikkatini çeken farklı işler yapmıştı.

Alternatif müzik sahnesinin kendine has sesi Elçin Orçun kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor. Hakan Vreskala, Birkan Nasuhoğlu, Veys Çolak, BEATEN FAME gibi isimler başta olmak üzere yıllar içinde birçok sanatçıyla iş birliği yapan müzisyen, 2015’te yayınlanan “Pembe Bulut”un ardından ikinci solo albümü “İra”yı çıkarmaya hazırlanıyor. Henüz yayın tarihi belli olmayan yeni albümden ikinci tekli ‘Lades’ bugün dinleyicileriyle buluştu.

Afro-pop tarzına alternatif bir bakış getirmeyi amaçlayan yeni albümün bütünüyle nasıl bir müzik sunacağı da şimdiden merak uyandırıyor. Geçtiğimiz ekim ayında bir video kliple yayınlanan ilk tekli ‘Bir Gün’ ile merakımızı bir nebze dindiren sanatçı ‘Lades’ ile beklentileri yükseltiyor. “Bir kez olsun sevgiyi hak edene verelim” diyen yeni tekli tüm dijital platformlardan dinlenebilir.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR