Ana SayfaDünyadanElektronik müzik ikilisi Bicep'ten yeni single: "Saku"

Elektronik müzik ikilisi Bicep’ten yeni single: “Saku”

22 Ocak’ta Türkiye’de Ninja Tune etiketiyle yayınlanması beklenen albümleri Isles’ın duyurusunu yapan Bicep, yeni single’ları ‘Saku’yu dinleyicilerle paylaştı.

Son single’ları ‘Apricots’a Bafta ödüllü yönetmen Mark Jenkin tarafından çekilen video klibin ardından, 22 Ocak’ta Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Ninja Tune etiketiyle yayınlanması beklenen albümleri Isles‘ın duyurusunu yapan Bicep, yeni single’ları ‘Saku’yu dinleyicilerle paylaştı.

Daha önce Yves Tumor gibi isimlerle çalışmış olan sanatçı Clara La San’ın vokal görevini üstlendiği ‘Saku’yu, elektronik müzik ikilisi Bicep şu sözlerle açıklıyor: “Saku, bizim için tam anlamıyla hibrit bir şarkı olma özelliği taşıyor çünkü IDM ve Footwork tarzlarından faydalanarak bu şarkıyı yarattık. Clara, bu şarkının vokalini yapmak için çok doğru bir isim oldu. Onunla çalıştığımız için mutluyuz.”

Online canlı müzik konserlerinin ve turnelerinin artmasıyla birlikte bunu geçtiğimiz aylarda deneyimleyen ve 5 farklı zaman diliminde yapılan yayınla 70’i aşkın ülkede izlenerek başarılı olan ekip, 26 Şubat 2021’de gerçekleşecek eşsiz bir performans için hazır2lanıyor. Londra’da çekilecek bu performansta ikilinin yeni albümleri Islesta yer alan parçalar dinleyiciyle buluşacak.“Isles”, 22 Ocak 2021’de fiziksel ve dijital olarak yayınlanacak. 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR