Ana SayfarockEmir Bermuda'dan "Paralel Evren Günceleri"

Emir Bermuda’dan “Paralel Evren Günceleri”

Emir Ateş Özdeş ya da bilinen adıyla Emir Bermuda, “Paralel Evren Günceleri” isimli şarkısını Avrupa Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturuyor.

Söz, müzik, prodüksiyon ve mixi Emir Ateş Özdeş (Emir Bermuda) imzalı çalışmanın stylingi Sezen Yüksel, cover art’ı Berre Su Yanlıç tarafından yapılırken fotoğrafları ise Çağın Başkan tarafından çekildi.

“Paralel Evren Günceleri” Emir’in kendisi ve zaman kavramıyla ilgili yaşadığı hesaplaşmaları aktardığı 2 şarkılık Kendimle Geçirdiğim Günler’in devamı ve tamamlayıcısı niteliğinde. Emir Bermuda; müzikle kurduğu bağ arasında önemli bir yeri alternatif rock türünde bir prodüksiyona sahip olan şarkıda, köklerinden birine şapka çıkarıyor.

 2019’da “El Borcum Yok” isimli şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adım atan Emir Bermuda, 2019 ve 2020 yılları boyunca pop, hip-hop ve indie rock gibi farklı türlerde Onurcan Mudun (Mudness), MaroWhite ve Efza gibi sanatçılarla çalıştığı 7 single yayımladı. “Genre-bender” yaklaşımı ve müziğe değin limitsiz bakış açısıyla milenyum çocuklarının üstüne dayatılmış suni hayatı delmeye çalışan Bermuda; kendi psikolojisinden bile emin değilken, jenerasyonunun üzerindeki manevi ağırlığı kaldırmayı amaçlıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR