Ana SayfapopEmrah Karaduman ve Emirhan Çakmak'tan "İllallah"

Emrah Karaduman ve Emirhan Çakmak’tan “İllallah”

Besteci ve aranjör Emrah Karaduman, Emirhan Çakmak’la birlikte yeni teklisi “İllallah”ı Karaduman Müzik etiketiyle yayınladı.

Pandemi sürecini üretim yaparak geçiren besteci ve aranjör Emrah Karaduman yeni şarkılarını dinleyicisi ile buluşturmaya başladı. Bugüne kadar imza attığı hit şarkılar ile adından söz ettiren Emrah Karaduman’ın söz, beste ve düzenlemesine imza attığı yeni teklisi “İllallah” genç ve yetenekli solist Emirhan Çakmak’ın yorumu ile hayat buluyor.

Her zaman yeni isimlerle yola çıkmaktan büyük heyecan duyduğunu dile getiren Karaduman, “Riski ve yeni sesler keşfetmeyi seviyorum. Emirhan’la da yollarımız yeni kesişti ama yeteneği ve enerjisi beni etkiledi. Uzun soluklu olacak müzikal yolculuklara başlarken yeni isimlerle duygumuzu dinleyicilerimize geçirmek çok değerli” diyerek yeni işbirliklerini de ilan etti.

Emrah Karaduman imzalı “İllallah”, kadın erkek ilişkilerindeki kaosları esprili bir dille anlatırken, şarkının video klibinde de bu tema işlendi. Yönetmenliğini son dönemde başarılı video klip ve reklam projelerine imza atan Silvyo Behmoaras’ın yaptığı “İllallah”ın video klibi, Kartal’da özel olarak hazırlanan bir platoda çekildi. Oyuncu Hürrem Miri ise performansı ile şarkıdaki kadının ruh halini ekrana yansıttı.

Emrah Karaduman “İllallah” feat. Emirhan Çakmak 2021’in son çeyreğinde listelerde yerini almaya hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR