Ana SayfaalternatifEmre Aydın 9 Ekim'de Dorock XL Kadıköy'de

Emre Aydın 9 Ekim’de Dorock XL Kadıköy’de

Yeni şarkısı “Hırka”yı 8 Ekim’de dinleyicilerle buluşturan Emre Aydın, 9 Ekim’de Dorock XL Kadıköy sahnesinde dinleyicisiyle buluşacak. 

Wovie etiketiyle yayınlanan “Hırka” isimli single’ını 8 Ekim’de yayınlayan Emre Aydın, Dorock XL Kadıköy’de dinleyicilerine selam ediyor. “Hırka”nın sözlerini Onur Can Özcan üstlenirken, klibin yönetmen koltuğunda da Kenan Haliloğlu var.

2006 yılında çıkardığı Hareket Vakti şarkısı dışında tüm söz ve müziklerinin Emre Aydın’a ait olduğu Afili Yalnızlık adlı ilk solo albümünü yayınlayan Aydın, Yalnızlık temasını işlediği albüm performansı ile büyük beğeni topladı. 50’ye yakın ödülle, ve dinleyicileriyle buluştuğu 400’e yakın konserle devam ettiren sanatçı, 2008 yılında MTV tarafından her sene düzenlenen Avrupa Müzik Ödülleri (EMA)’nde “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı” ardından Liverpool‘da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödüllerine layık görüldü. Emre Aydın 2010 yılında Kağıt Evler, 2013 yılında ise Eylül Geldi Sonra adında albümler yayınladı.

Emre Aydın 2021 yılı içinde de “Chasing Cars”, “Beni Anla” ve Çelik tribute albümü için “Hercai”yi seslendirdi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR