Ana SayfarockErkin Koray'dan mesaj var: "Hasta değilim"

Erkin Koray’dan mesaj var: “Hasta değilim”

Anadolu rock’ın babası Erkin Koray son 5 yıldır Kanada’da yaşıyor. Erkin Baba, hakkındaki bir dizi haber hakkındaki gerçekleri takipçileriyle paylaştı. 

Erkin Koray, resmi YouTube hesabına 1 Nisan’da yüklediği ses kaydı ile hakkındaki bazı yanlış haberlere açıklama getirdi. Erkin Baba, hasta olduğuna dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi ve dinleyicilerini sahte plaklar konusunda uyardı.

“İNZİVAYA ÇEKİLMEDİM, DAHA YAPACAK ÇOK ŞEYİM VAR”

“Bırakın hasta olmayı tamamen sıhhatteyim. Bizim devrelerin çoğu sandalyeye oturarak çalıyor gitarını. Ben ayaktayım, ayakta çalıyorum yani. Kanada’ya geldim geleli 5 yıldır hiç hastalanmadım da. Memlekette hastalanıyorum esas. Başıma ağrılar giriyor, alerjik durumlar oluyor. Haberleri dinlemekten… Vancouver’da oturuyordum şimdi başka bir yerdeyim. İnzivaya çekildim sanılmasın. Daha yapacak bir sürü şeyim var. İşimi bitirmeden de hiçbir yere gitmem. Memleketin tatsız gürültüsünden kaçalım derken dozu kaçırmışız işte olan budur.”

“FACEBOOK İŞİNİN BİR KUMPAS OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

“Benim adıma açılmış sahte bir Facebook hesabından kaynaklanıyormuş hakkımdaki haberler. Bu şahıs beni yakından tanıyormuş gibi yapıp photoshop’ta resimler üretiyor. Palavradan tarihler üretiyormuş, Vancouver’da bir yerlere gittiğimi biliyormuş gibi. Kim yapar ki böyle bir şey? İş güç yok herhalde. Ben buna eşek desem güzel hayvana hakaret olur. Üstümüze çamur sıçramasın dye dünyanın öbür ucuna gidiyoruz kurtulamıyoruz bu asalaklardan. Facebook, YouTube ve Instagram’da kullanıcı adım erkinkorayofficial. Bu Facebook işi bir kumpas. Hastadır diyelim de bizim satılmayan plaklar satılsın, diyor olabilirler.”

Erkin Koray’ın mesajının tamamı için;

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR