Ana SayfaEtkinlikler

Etkinlikler

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda destek konserleri

8-20 Nisan tarihleri arasında Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda, geliri depremzede kız öğrencilerin eğitim bursları için kullanılacak destek konserleri düzenlenecek.

Eurovision 2023 katılımcıları belli oldu: Eski şampiyon Loreen geri dönüyor!

Mayıs ayının ikinci haftasında Liverpool’da düzenlenecek olan Eurovision 2023 için geri sayım başladı! Katılımcı ülkeleri bu sene temsil edecek tüm sanatçılar belli oldu.

Sounding Off: Geleceğin ses getirecek kadınları aranıyor!

Geleceğin kadın ses tasarımcıları, ses mühendisleri ve film müziği bestecilerine endüstriyi tanıtmayı amaçlayan Sounding Off programı 6-7 Mayıs tarihleri arasında Bilkent Üniversitesi çatısı altında gerçekleşecek.

42. İstanbul Film Festivali programı açıklandı!

Bu yıl 7-18 Nisan tarihleri arasında 42’ncisi düzenlenecek İstanbul Film Festivali’nin programı ve etkinlik detayları bu sabah düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı.

Amerika’da Sertab Erener ve Gripin rüzgarı

Cumhuriyet'in 100. yılı şerefine bu sene de Sertab Erener ve Gripin'i Amerika'da

İlkem Güneri’nin “Bullseye” sergisi RED art’ta başlıyor!

Günümüz resim sanatının ülkemizdeki genç temsilcilerinden İlkem Güneri’nin ilk kişisel sergisi “Bullseye” 18 Mart Cumartesi günü RED art istanbul’da başlıyor.

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali 29-30 Temmuz’da Parkorman’da

Salon İKSV’nin sınırlarına sığmayıp, iyi müziği Beyoğlu’ndaki evinden doğanın içine taşıdığı +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali bu yıl 29-30 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

30. İstanbul Caz Festivali 7-18 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek

Bu yıl 30. yaşını kutlayan İstanbul Caz Festivali bu yaz 7-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. İKSV’nin düzenlediği festivalde Kovacs, The Lumineers ve Morcheeba gibi sevilen isimler sahneye çıkacak.

51. İstanbul Müzik Festivali programı açıklandı

Bu yıl 1-17 Haziran tarihleri arasında 51. kez müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan İKSV İstanbul Müzik Festivali’nin programı açıklandı!

Tamino 18 Mart’ta İstanbul’da!

Son yılların uluslarası müzik dünyasındaki en başarılı isimlerinden Tamino bir kez daha İstanbul’a geliyor! Sanatçının Avrupa turnesi kapsamında gerçekleşecek +1 Sunar: Gezgin Salon: Tamino konseri 18 Mart’ta Volkswagen Arena’da.

Hem ev, hem mekan: Joker No:19

Hem kendimi sokağa atmış olayım hem de konforumdan vazgeçmeyeyim diyorsanız işte Joker No:19

Sergi Turu: Mart ayı bitmeden bu sergileri görün

Selin Özavcı Tokçabalaban’ın hazırladığı sergi turumuzun ilkine şehrin dört bir yanında yaptığımız seçkiyle başlıyoruz.

EN ÇOK OKUNANLAR