Ana SayfaalternatifEvrencan Gündüz'den "Sen de İnanma" yayınlandı

Evrencan Gündüz’den “Sen de İnanma” yayınlandı

Evrencan Gündüz’ün çevresinde tanık olduğu aşk hikayelerinden esinlenerek yazdığı “Sen de İnanma” yayınlandı.

Dünya ünlü gitar virtüözü Asım Can Gündüz’ün oğlu olan Evrencan Gündüz, babasının tüm yeteneklerini kendisine kopyalamış, ona şüphe yok.

25 yaşındaki müzisyen uzun bir aradan sonra 2 Nisan’da bir tekliyle karşımıza çıkıyor: “Sen de İnanma”. Evrencan Gündüz, sözü ve bestesi kendisine ait olan şarkının prodüktörlüğünü de üstlendi. Düzenlemesine ise Selen Kesova ve Ege Cengiz ile imza attılar.

evrencan gunduz sen de inanma2

DAHA 17 YAŞINDAYKEN KALEME ALMIŞ 

Şarkıyı 2013 yılında 17 yaşında ve kalbi heyecan doluyken yazdığını söyleyen Evrencan Gündüz Sen de İnanma’nın hikayesini şöyle anlatıyor:

“Aşık olmak, sevmek gibi kavramları daha yeni deneyimlediğim bir dönemden geçiyordum. Etrafımdaki aşk hikayeleri, birbirini çok seven insanlar, sevip de bir türlü olduramayanlar, birbirlerine baktıkça içi gidenler ve benim gözlemleme fırsatı bulduğum o sevgiler, bana bu şarkıyı yazdırdı. Aslında ben bu şarkıyı yaşadıklarıma değil, yaşananlara yazdım. Ve yaşanılan her şeye hazır olması gereken bir kalbi anlattım. Birbirine bu kadar bağlı ve bu kadar çok seven iki insan, aslında farkında olmadan birbirlerine ne kadar zarar verebileceklerini anlatıyor Sen de İnanma.”

‘Sen de İnanma’ya Bünyamin Ermiş yönetiminde çekilen klibin senaryosunu oyuncu Naz Özgülüş yazdı. Mekan olarak ise Evrencan Gündüz’ün doğduğu, çocukluğunun geçtiği Yeldeğirmeni, Kadıköy ve Moda sahili ile Beykoz kullanıldı. Klip birbirine çok aşık oldukları halde, yollarının kesişmesine rağmen bir araya gelemeyen, karşılaşamayan, kavuşamayan bir kadınla bir erkeğin hikayesini anlatıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR