Ana SayfaHaberlerEzhel: "Ankara'da geçen bir bilimkurgu çekmek isterdim"

Ezhel: “Ankara’da geçen bir bilimkurgu çekmek isterdim”

Türkçe rap dünyasının en popüler isimlerinden Ezhel, Instagram canlı yayınında dinleyicileriyle soru cevap etkinliği yaptı.

Almanya’ya yerleşen rap sanatçısı Ezhel, hem meşhur “polisten kaçın” şarkı sözüne açıklık getirdi, hem de en büyük hayallerinden birini ilk kez açıkladı.

“Şarkı sözlerimde polisten kaçın diyorum. Çünkü bu bir hikaye. Yanlış anlaşılmak istemiyorum ve yanlış anlaşılınca çok üzülüyorum. Polis düşmanı değilim. Ama baskı olduğu sürece bunun önünde kim olsa dururum. Benim tek istediğim beraber yaşayabilen sağlıklı bir toplum. Bunu başarırsak polislerin de işi kolaylaşacaktır.”

“Benden yeni bir star doğar mı Türk sinemasına? Yeni bir jön! Merhabalar ben Sercan İpekçioğlu! Ben oyuncu değilim gardaş… Bu konuda eğitimi iyi almak lazım. Yapamayacağım bir şey, öğrenmem lazım. Öğrensem yaparım. Ben film çekmek istiyorum aslında. Akira Kurosava filmleri gibi, kendim yazıp kendim çekmek isterdim. Türk bilimkurgusu ama böyle şey değil, eğreti durmayacak. Uzaylı falan öyle değil. Güzel bir Türk bilimkurgusu çekmek isterdim Angara’da geçen…”

ezhel banner
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR