Ana SayfaHaberlerEzhel ve Kamufle düetinde Kaan Boşnak sürprizi

Ezhel ve Kamufle düetinde Kaan Boşnak sürprizi

Kamufle, 19T Part 2’de yer alan “Sürçülisan” şarkısında Ezhel’le düet yapıyor. Şarkının bestesinde ise Kaan Boşnak yer alıyor.

19T albümünün ilk bölümünü şubat sonunda dinleyiciyle buluşturan Kamufle, şimdi de heyecanla beklenen ikinci bölümünü sunuyor. Vitesi kademe kademe yükselten Kamufle, 19T Part 2’de daha agresif soundlarla 19T seferinin seyrini değiştiriyor.

Adını Kamufle’nin uzun yıllardır yaşadığı Türkiş Blokları ile Kadıköy hattı arasında seyreden 19T otobüs hattından alan albümün ikinci bölümü yine dikkatleri üzerine çekecek nitelikte. Basemode Records, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan 19T Part 2’de Kamufle, Ezhel ile hazırladıkları çıkış şarkısı olan “Sürçülisan”ın lirik videosuyla da ilgi çekecek. Tasarımını ve kurgusunu Amaia Otaola’nın yaptığı lirik videoda Ezhel ve Kamufle’nin arşiv görüntüleri de yer alıyor.

kaan boşnak

Sözleri Kamufle ve Ezhel, bestesi Kaan Boşnak ve Da Poet imzası taşıyan şarkıda, çağlama isimli etnik bir enstrüman çalan Kaan Boşnak da dinleyiciye sürpriz yapıyor. Altyapıların başında, her zaman olduğu gibi Da Poet yer alıyor. Sözü kendisine, bestesi Da Poet’e  ait olan “Bomboş” şarkısının yanı sıra Anıl Piyancı ile biraraya geldiği sözleri Kamufle ve Anıl Piyancı, bestesi Da Poet imzası taşıyan “Damarıma Basma” bu yeni bölümün diğer şarkıları.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR