Ana SayfaMüzikEzhel'in en çok dinlenen 5 şarkısı

Ezhel’in en çok dinlenen 5 şarkısı

Madem bugün Ezhel‘in doğum günü, neden en çok dinlenen şarkılarına doğru bir yolculuğa çıkmayalım ki dedik… Kendisini o kadar seviyoruz ki, kendi doğum gününü bize armağan ettiği şarkılarla kutlamamız da bundan! Her biri milyonlarca dinlenen şarkıları gelin hep beraber hatırlayalım. Gerçi, “hangisini unuttuk ki?” desenize! 🙂 Mutlu yaşlar Ezhel!

‘Geceler’

Ezhel‘in hayatımıza girmesi ile dilimize dolanan şarkıların başında geliyor ‘Geceler’ gerek nakaratı gerek klibi ile de gönlümüzü fethetmişti. Alphan Eşeli tarafından çekilen klip YouTube’da 28 milyon kez izlenenirken, Spotify’da da 97 milyon dinlemesi bulunuyor.

‘Bul Beni’

Lirik bir video ile karşımıza çıkan ‘Bul Beni’ şarkısı tam da geçen sene bu zamanlarda yayınlanmıştı. Bir senede ne kadar dinlendi dersiniz? YouTube’da 70 milyon, Spotify’da ise 82 milyon!

‘Allah’ından Bul’

Yine pek sevilen Ezhel şarkılarından bir tanesi. Hatta bu klip rap, hip-hop ve R&B şarkılara 360 derece video çeken “Rounds” adındaki canlı performans show’u için çekiliyor. YouTube’da 42 milyon, Spotify’da 75 milyon.

‘İmkansızım’

Bir dönem yollarda, sağımızdan solumuzdan geçen her arabada sub bass’ı göğsümüzde hissettirircesine çalan ‘İmkansızım’ 5 senedir dilimizden düşmedi desek yeridir. YouTube’da 43 milyon izleme (gerçi lirik video, dinleme de diyebiliriz!), Spotify’da 70 milyon dinleme.

‘Hayrola’

Sözlerini Ezhel‘in yazdığı Artz ve Bugy ile feat. yaptığı ‘Hayrola’ da geçen sene çıkan ve ses getiren şarkılardan. YouTube’da 26 milyon, Spotify’da 42 milyon!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR