Ana SayfaHaberlerFarklı bir Nova Norda ile karşılaşmaya hazır mısınız?

Farklı bir Nova Norda ile karşılaşmaya hazır mısınız?

Nova Norda, dün gece 00:00’da dinleyicileri ile ‘BAS GİT’ isimli şarkısını takipçileriyle paylaştı ve bize alışık olduğumuz Nova Norda tarzının yanında farklı bir yönünü gösterdi.
Nova Norda, ‘BAS GİT’in kendisini son yıllarda en çok heyecanlandıran şarkısı olduğunu dile getirirken, bu şarkıyı yaşadığı kalp kırıklığı üzerine yazdığını da sözlerine ekliyor.
Ama gelin bir de kendi cümlelerinden dinleyelim:
“Yayınlamak için aylardır sabırsızlandığım, beni son yıllarda en çok heyecanlandıran parçam ‘BAS GİT’i nihayet size sunabildiğim için acayip mutluyum! Bu parçayı yaşadığım büyük bir kalp kırıklığı üzerine yazdım. Sevgiye olan inancını sarsacak kadar büyük bir acı yaşadıktan sonra, sınırlarını çizmek ve kendi iyiliğin için “Artık hayatıma girmene izin vermiyorum!” demekten başka çare kalmıyor. Bence bunu diyebilmek gerçek bir ödülü hak ediyor! Bu parçayı yazmak bu yüzden beni çok güçlü hissettirdi. Şarkının kapağında da bu yüzden iyileşmenin kutlandığı bir ödül töreni yaratmak istedik. Umarım daha fazla kalbinin kırılmasına müsaade etmek istemeyen, toksik ilişkilerden uzak kalmak için iradeye ihtiyaç duyan tüm dinleyicilere de bana iyi geldiği kadar iyi gelir.”  
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR