Ana SayfaelektronikFaruk Orakçı'dan yeni albüme geri sayım: Cloud9

Faruk Orakçı’dan yeni albüme geri sayım: Cloud9

Elektronik sahnenin popüler isimlerinden Faruk Orakçı, yeni albümü Cloud9‘ı 28 Ağustos’ta yayınlayacak. İlk single “LOVE IT” ise bu cuma dinleyiciyle buluşuyor.

Yerli elektronik sahnenin çalışkan isimlerinden Faruk Orakçı, yeni albümü Cloud9’ı ağustos sonunda yayınlamaya hazırlanıyor. Orakçı, yeni albümü hakkında şunları söylüyor:

“Aralık ayında başladığım, bugüne kadar her detayı ile büyük haz ve heyecan duyarak ilgilendiğim, Türkiye’deki Underground House Müzik sahnesine farklı bir soluk, farklı bir sound olacağını düşündüğüm, dokuz şarkıdan oluşan kariyerimin ilk proje albümümü tamamladım. 

Albümüme Cloud9 ismini verdim. Bu albüm beni bulutların üzerindeymişçesine mutlu hissettiriyor, hiç bir kaygım olmadan tamamen zevk ile yaptığım bu albümede Cloud9 ismi yakışırdı sanırım. 

Cloud9 28 Ağustos Cuma günü çıkacak, ancak 14 Ağustos Cuma günü ise çıkış single’ı ‘LOVE IT‘ yayınlanacak.

Albüm tarz olarak tamamen Wooble Bassline üzerine inşa edilmiş olup Bass House, Tech House türlerinin karışımı olarak nitelendirebileceğimiz, enerjisi yüksek şarkılardan oluşuyor. Türk Elektronik Müzik dinleyicileri içinde farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum.”

 
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR