Ana SayfaHaberlerFerman Akgül canlı yayında şarkı yapıyor

Ferman Akgül canlı yayında şarkı yapıyor

Manga solisti Ferman Akgül, karantina günlerinde yeni bir şarkı yayınlamak için dinleyicileriyle birlikte canlı yayında ürettikleri sözleri besteliyor.

Müzisyen Ferman Akgül, virüs salgını nedeniyle büyük çoğunluğun evden çalıştığı ve evde kaldığı bugünlerde, yeni bir şarkı yapmak için ilginç bir yönteme başvurdu. Akgül, Instagram hesabından açtığı canlı yayında dinleyicilerinin yazdığı sözleri besteledi.

https://www.instagram.com/p/B-ucWaKBX6P/

Akgül, “Birincisinde harika bir katılım gösterdiniz. 3 bin kişi toplamda 17 bin kişi ile birlikte karaladık. Şarkıyı biraz toparladım. Yarın (9 Nisan) şarkıyı biraz dinleteceğim. Sadece bir fikir ve nakarat. Ondan sonra yine yarın başka bir tane deneyeceğiz. Belki de bu şarkıya verse yazacağız. Bu sefer yorumları açık bırakıyorum. Buraya da yazın fikirlerinizi lütfen… 1. Şarkının sözleri “başka bir gezegene gidelim, kızıl kumlarda dans edelim, güneşi gözlerimize hapsedelim, dünyaya bir daha dönmeyelim.”

Ferman Akgül’e birlikte yeni bir şarkı yazmak isteyen dinleyicileri, müzisyenin Instagram hesabından detayları görebilir.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR