Ana SayfaelektronikFilistinli DJ Sama Abdulhadi 13 Kasım'da İstanbul'da

Filistinli DJ Sama Abdulhadi 13 Kasım’da İstanbul’da

Elektronik sahnenin global ölçekte Filistinli tek temsilcisi Sama Abdulhadi, Jeton Records sunumu ile 13 Kasım Cumartesi akşamı, VW Arena’da’da çalacak. 

Son dönemin en ilgi çeken sanatçılarından olan Filistin’li SAMA’ Abdulhadi, sezonun 3. Jeton Event’inde Istanbul’da sahne alıyor.

Sadece müzik çaldığı için ana vatanı Filistin’de alıkonulması sonrası tüm global Techno sahnesinin kenetlenip, destek verdiği SAMA için çok kısa zamanda change.org’da 100 binden fazla imza toplanmıştı. Özgürlüğüne kavuştuktan sonra dönüşü muhteşem oldu. Sanatçı, geçtiğimiz sene de Batı Şeria’daki Eriha şehri yakınlarında bulunan tarihsel bir yapı içinde düzenlenen etkinlikte çaldığı için gözaltına alınmıştı.

GECEDE FERHAT ALBAYRAK VE DANNY WABBIT DE WARM-UP’TA

2011 yılında Filistin’den Londra’ya göç etmesinden sonra kariyeri değişikliğe uğradı ve özellikle “Boiler-Room” eventlerindeki performansları onu geniş kitleler ile buluşturdu.

Festivallerin başlaması ve kulüplerin açılması ile uluslararası takviminin eskisinden çok daha yoğun olan SAMA’ artık dünyanın en önemli line-up’larında yer almaya başladı.

SAMA’ Abdulhadi’ye, ülkemiz Techno sahnesini setleri ve prodüksiyonları ile yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak ve Jeton’un yükselen yıldızlarından, prodüksiyonları yurtdışında büyük başarı kazanan Danny Wabbit ev sahipliği yapacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR