Ana SayfaHaberlerFırat Ağacık'tan "Emojilerin Aşkı" yayında

Fırat Ağacık’tan “Emojilerin Aşkı” yayında

Yetenekli müzisyen Fırat Ağacık, yeni şarkısı “Emojilerin Aşkı”nı yayınladı.

Bugüne kadar Abkountry, Yiğit Seferoğlu gibi başarılı müzisyenlerle işbirliği yaptığı şarkılarıyla ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi için söylediği, söz, müzik ve bestesi Can Temiz imzalı “Yaralı Ruhlar Bahçesi” ile tanınan Fırat Ağacık, yeni şarkısı “Emojilerin Aşkı”nı yayınladı.

Ağacık, Instagram hesabında yeni şarkısı hakkında şunları yazdı:

“Bir süredir üzerinde takla attığım ve dinlerken kendimden geçip kafa sallamaya başladığım, hatta bittikten sonra bile hala çalıyormuşçasına sallanmaya devam ettiğim son teklimi huzurlarınıza sunuyorum. Benim için her açıdan çok özeldir. Hala nasıl ne zaman ne kafayla yapmaya başladım da bitirdim anlamıyorum. Bu sefer büyük bi kendinden geçiş yaşadım. Biraz yoğun hissettim. Sonra daha da yoğun hissettim. Sonra … Çok garip şeyler yaşıyoruz ama normalleşiyor. Yoksa sen anormalleşiyorsun. Gerçekliğin içinde gerçek olmayan şeyleri yalan olmamak için doya güle isteye oynaya yaşamak zorunda olmamız artık çok normal. Bu da güzel oyun da abicim düşüncelerimiz kirleniyor ablacım. Hele duygular öfff. Lan yoksa artık duygulara ihtiyacımız kalmadı mı? Şu çakma çiçekleri bi koparın artık. Nolursa olsun nolacaksa olcak.
Tüm dijital platformlardan ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler dilerim.”

Fırat Ağacık ve Abkountry (Ali Balkan Kırkpınar) birkaç single daha yayınladıktan sonra 2020 sonuna bir albüm yetiştirmek istediklerini de Dergy.com’a müjdeledi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR