Ana SayfaHaberlerFizy 2021 yılının en'lerini açıkladı

Fizy 2021 yılının en’lerini açıkladı

Dijital müzik platformu fizy’de 2021 yılının ‘en’leri açıklandı. 2021’de en çok dinlenen içerikler Edis’in ‘Martılar’, Mustafa Ceceli’nin ‘Öptüm Nefesinden’, Buray’ın ‘Alaz Alaz’ ve Sefo’nun ‘Bilmem Mi?’ isimli şarkıları oldu.

Sakiler’in ‘Dünyadan Uzak’, Müslüm Gürses’in ‘Affet’, İkilem’in ‘Bir Sebebi Var’ ve Madrigal’in ‘Seni Dert Etmeler’ isimli şarkıları da fizy’de 2021’in en çok paylaşılanları arasında yer aldı.

MADRIGAL

IKILEM

fizy kullanıcıları; 2021 yılında en fazla Pop, Rap, En İyiler/Best Of, Yeni Çıkan Albümler, Yöresel/Ülkesel, Oldies ve Melankolik kategorilerini dinledi. 35 milyondan fazla tekil şarkının yanı sıra özenle oluşturulan listeler de yoğun ilgi gördü. 2021 yılında fizy’i tercih eden müziksever şehirler arasında İstanbul başta yer alırken, İstanbul’u sırasıyla Ankara, Konya, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep ve Kayseri takip etti.

fizy’de 2021 yılında da Müslüm Gürses, Sezen Aksu, Ahmet Kaya, Yıldız Tilbe, Tarkan ve İbrahim Tatlıses gibi Türk müziğinin eskimeyen isimleri dinlendi. Bu isimleri son dönemde yaptıkları başarılı çalışmalarla Buray, Sıla ve Ebru Yaşar takip etti.

DERGY2021

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR