Ana SayfapopFizy'de ocak ayının en çok dinlenenleri belli oldu

Fizy’de ocak ayının en çok dinlenenleri belli oldu

2022’nin ilk ayında müzik stream platformu fizy’de en çok dinlenen ve paylaşılan şarkılar açıklandı. 

Ocak ayında fizy’de en fazla dinlenen ve beğenilen parçalar arasında Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem’in ‘Salıncak’ı, Cem Adrian & Mark Eliyahu’nun ‘Kül’ü, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’un Ebru Yaşar ile seslendirdiği ‘İçime Ata Ata’sı, ve İkilem’in ‘Bu Saatten Sonra’sı yer aldı. INNA’nın ‘UP’, Edis’in ’Arıyorum’, Oğuzhan Koç’un ‘Aşkın Mevsimi’ ve Uzi’nin ‘Paparazzi’ isimli şarkıları da Ocak’ın en çok dinlenen listelerine girdi.

UZİ EN ÇOK PAYLAŞILAN İSİMLER ARASINDA YER ALDI 

En çok paylaşılan şarkılar arasında Sinan Akçıl’ın Mustafa Ceceli ve Merve Özbey’le seslendirdiği ‘Durum Çok Acil’, Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Canın Sağolsun’ ve ‘Hoş Geldin’, Yüzyüzeyken Konuşuruz’un ‘Dinle Beni Bi’ ve ‘Sen Varsın Diye’ şarkıları yer aldı. Tuğçe Kandemir’in ‘Saçlarıma Yıldız Takana’ şarkısı da en çok paylaşılan parçalardan oldu.

Ocak ayında en fazla dinlenen isimler Müslüm Gürses, Sezen Aksu, Edis, Mahsun Kırmızıgül, Ahmet Kaya, İbrahim Tatlıses, Uzi, Cem Adrian, Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç oldu.

RAP YENİ YILDA ZİRVEDE

fizy’de ocak ayında en çok dinlenen tür rap oldu. Rap tarzı sırasıyla ‘Pop’, ‘Best Of’, ‘Klasik Müzik’, ‘Arabesk’, ‘Rock’ ve ’Alternative’ takip etti.

markeliyahu

IKILEM

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR