Ana SayfaalternatifFlawsome'dan ilk single: "Insane"

Flawsome’dan ilk single: “Insane”

İlk single’ı “Insane”i yayınlayan Flowsome, Eylül ayı içerisinde ikinci teklisi “Moving On”u dinleyiciyle paylaşacak. Sanatçı, yakın bir zaman içinde, dört parçadan oluşacak ilk EP’sinden parçalarını paylaşmaya hazırlanıyor.

2019 Mart ayında, İstanbul’da Akın Kılıç’ın solo olarak yürüttüğü Flawsome, psych rock ve dream pop projesidir. Projeden geçtiğimiz yıl yayınlanan ilk tekli “Insane” BBI Music Co. etiketiyle yeniden dijital platformlardaki yerini aldı.

Flawsome projesiyle Akın Kılıç, psychedelic synth sound’ları, dreamy gitar tonları ve ambiyanslı davul ataklarıyla dinleyicilere alternatif bir sound sunmayı hedefliyor. Yaklaşık bir yıl boyunca Flawsome projesi için çeşitli demolar kaydedip projeyi olgunlaştırmak için çalışan Akın Kılıç, kendi ev stüdyosunda kaydettiği, prodüksiyon ve mix süreçlerini kendi üstlendiği ilk teklisi Insane’i bugün itibarıyla BBI Music Co. etiketiyle yeniden yayınladı.

Eylül ayı içerisinde ikinci teklisi “Moving On”uyayınlayacak olan Flawsome, yakın bir zaman içinde, dört parçadan oluşacak ilk EP’sinden parçalarını paylaşmaya hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR