Ana SayfaHaberlerFlorence Pugh ve Harry Styles'lı "Don't Worry Darling"ten fragman yayınlandı

Florence Pugh ve Harry Styles’lı “Don’t Worry Darling”ten fragman yayınlandı

İlk filmi “Booksmart” (2019) ile oldukça başarılı bir çıkış yakalayan oyuncu Olivia Wilde’ın yönettiği “Don’t Worry Darling”ten ilk fragman yayınlandı.

Wilde’ın ikinci uzun metrajlısında başrolleri “Midsommar” (2019) ve “Lady Macbeth” (2016) gibi filmlerin yıldızı Florence Pugh ve eski One Direction üyesi Harry Styles paylaşıyor. Psikolojik gerilim türündeki film, 1950’ler Amerika’sında ütopik bir komünitede yaşayan bir çift olan Jack ve Alice’i odağına alıyor. Görünürde Amerikan rüyasını yaşıyor olan çiftin hayatı, Alice’in Jack’in kendisinden bazı sırlar saklıyor olmasından şüphelenmesiyle çatırdamaya başlayacaktır.

Fragmandan “The Stepford Wives” (1975) esintileri aldığımız film için Olivia Wilde, “Fatal Attraction” (1987) ve “Indecent Proposal” (1993) gibi klasik psiko-seksüel gerilim filmlerinden ve “The Matrix” (1999) ve “Inception” (2010) gibi bilimkurgulardan ilham aldığını söylemiş. Pugh ve Styles‘ın yanı sıra Wilde‘ı da yardımcı bir rolde izleyeceğimiz filmde aynı zamanda Gemma Chan, Chris Pine ve KiKi Layne gibi isimler yer alıyor.

“Don’t Worry Darling”te, One Direction‘ın dağılmasından sonra müzik kariyerine solo devam eden Harry Styles‘ı Christopher Nolan imzalı “Dunkirk” (2017) sonrası ilk kez bir başrolde izleyeceğiz.

23 Eylül’de vizyona girecek olan filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Variety

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR