Ana SayfaDünyadanFoxes'tan yeni single geldi: "Hollywood"

Foxes’tan yeni single geldi: “Hollywood”

İngiliz şarkıcı-söz yazarı Foxes, yeni single’ı “Hollywood”u Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği [PIAS] Recordings etiketiyle yayınladı.

Parça, sanatçının genç bir söz yazarıyken hayallerinin peşinden koşarak gittiği Los Angeles’ta yaşadığı zorlu deneyimleri anlatıyor. Foxes, “Hollywood”u şu sözlerle açıklıyor:

“Los Angeles’ta biraz zaman geçirmiş olan herkes, bu muhteşem şehrin karanlık bir yönü olduğunu anlayacaktır. Parıldayan ışıklardan ve partilerden uzaklaştığınız anda yalnızlık ve reddedilme duygusu sizi bekler. Bu şarkıyı, Batı Hollywood’da uzun süre kaldıktan sonra her şeyi anlamaya çalışmaktan bunalmış ve mücadele eden genç bir sanatçı olarak yazdım.”

2020, genç sanatçının verdiği üç yıllık aradan sonra daha ham ve otantik bir sesle dönüş yaptığı yıl oldu. Kabul edilemez olana karşı durma mesajı veren “Woman”, geçtiğimiz aylarda yayınlanan coşkulu ve melankolik “Friends in the Corner”ın ardından Foxes, yeni şarkısı “Hollywood” ile dinleyicilerin dikkatini yine çekeceğe benziyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR