Ana SayfaalternatifGaye Su Akyol'dan "Rakınrol Musiki Cemiyeti" serisi başladı

Gaye Su Akyol’dan “Rakınrol Musiki Cemiyeti” serisi başladı

Gaye Su Akyol’un aylar süren çalışmasının ardından 8 günlük prömiyerini başlattığı “Rakınrol Musiki Cemiyeti” videoları YouTube’da yayınlanmaya başladı.

İlk videosu 15 Kasım 2019’da yayınlanan ilk şarkı “Şahmeran”la duyurusu yapılan serinin ikinci şarkısı “Meftunum Sana” 18 Nisan’da yayınlandı. 20 Nisan’da “Gamzedeyim Deva Bulmam”, 21 Nisan’da “Bağrımızda Taş”, 22 Nisan’da “Bir Yaralı Kuştum” videolarının da yayınlandığı seri, Akyol’un son albümü İstikrarlı Hayal Hakikattir içinde yer alan 7 şarkının ve iki de Türk Sanat Müziği şarkısının yer aldığı şarkılardan oluşuyor.

Gaye Su Akyol’un YouTube kanalında yayınlanan seri 23 Nisan’da “Bir İlkbahar Sabahı”, 24 Nisan’da “Hemşerim Memleket Nire” ve 25 Nisan’da “Laziko” şarkılarının videoları ile devam edecek. Her video 19.00’da yayına açılıyor.

Gaye Su Akyol, seriyi şu cümlelerle tanıtıyor:

“Rakınrol Musiki Cemiyeti, 9 şarkıdan mütevellit 2019 yapımı bir canlı video serisi. “İstikrarlı Hayal Hakikattir” şarkılarından ve GSA’nın külliyatında derin izler bırakmış iki sürpriz TSM eserinin yeniden uyarlamasından oluşan bu seri, tahayyüller aleminde vücuda bürünen, her parçada başka galaksilere ışınlanan bir makrokozmos safarisi.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR