Ana SayfarapGazapizm yeni albümü "Hiza"yı yayınladı

Gazapizm yeni albümü “Hiza”yı yayınladı

“Heyecanı Yok”la listeleri altüst eden Gazapizm, yeni albümü “Hiza”yı yayınladı.

Anıl Acar, nam-ı diğer Gazapizm yeni albümü “Hiza”yı Argo Yapım etiketiyle yayınladı. 10 şarkının bulunduğu albümde Gaye Su Akyol’la “Perişan”, Cem Adrian’la “Yaşanırsa Diye” ve Deniz Sungur’la “Efkar” düetleri dikkat çekiyor.

Ekran Resmi 2020 02 13 11.23.23

Gazapizm, yeni albümü “Hiza”yla ilgili Instagram hesabında şunları yazdı:

“Evet dört sene sonra yeni bir albüm ile aynı çizgi üzerinden selam ederken teşekkür etmek istediğim insanlar var. Öncelikle üç ay boyunca gasp ettiğim, sevgilileriyle, aileleriyle görüştürmediğim tüm albümün prodüksiyonunu yapan canım kardeşlerim Ateş Berker Öngören ve Okan Çam’a, bana güzel sesi ve kalemiyle eşlik eden sevgili Gaye Su Akyol, Cem Adrian ve Deniz Sungur’a, “Dayan” isimli eserin altyapısını yapan İbrahim Uludağ ve aynı parçayı saksafonu ile başka bir boyuta taşıyan sevgili Korhan Futacı’ya, “Unutulacak Dünler” şarksına vokaliyle eşlik eden Bahar Sönmez’e tüm albüm masteringi ile albümü parlatan Barış Büyük’e, hayallerimi ifade etmemi sağlayan görselleştiren Co İstanbul’a, albümde emeği gecen Sinan Gürsoy’a Argorkestraya, tüm Argo İzmir’e Gran Team’e, tüm dostlarıma, aileme ve Serpil Özdemir’e teşekkürü borç bilirim. “

Gazapizm’in “Sağı Solu Kes” şarkısı, YouTube’da 1 günde 1 milyon barajını geçti.

Gazapizm, yeni albümden ilk klibi “Pisliğin Üstüne Basmışlar”a çekti. Sözleri Gazapizm’e, müziği Ateş Berker Öngören’e ait olan şarkıda yer alan koro ise An Vokal.

Klibin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstlendi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR