Ana SayfaHaberlerGentleman, Luciano ve Ezhel'den "Devam" yayında

Gentleman, Luciano ve Ezhel’den “Devam” yayında

Türkçe rap dünyasının en popüler ismi Ezhel, Gentleman ve Luciano işbirliğiyle “Devam” adında yeni bir şarkıya imza attı.

Gentleman, Luciano ve Ezhel ortaklığında yayınlanan ve İngilizce, Almanca, Türkçe sözleri olan “Devam” şarkısı yayınlandı. Afrika’da çekilen klibin yönetmeni Henning „Imun“ Brix. Şarkının sözleri Tilmann Otto, Luciano, Ezhel, Florian Renner imzası taşıyor. “Devam”ın prodüktörü ise Jugglerz.

Gentleman Devam Cover 01

Jenerasyonlar arası bir köprü işlevi gören bu çalışmada Gentleman’ın enerjik stili ile Ezhel ve Luciano’nun kendilerine özgü verse’leri ile dikkat çekiyor. Gentleman bu özel şarkı ile ilgili şunları söyledi:

“Ezhel gibi geçmişi çok kuvvetli olan, bir şarkıcı ve asi ile paslaşmak çok güzel. Ve Luciano, Mozambikli babası koyu bir Gentleman hayranı ve kendisi neşe ile dolu bir genç. Hepimiz havalıyız ve melodiler bizim kanımızı kaynatıyor. Bu durumda aynı frekansta buluşmamız hiç de zor olmadı. Luciano’nun sesi her okul bahçesinde duyabileceğiniz türden olmasına rağmen yoğun bir bilinç ve karizmayı da içinde barınıdrıyor. Onunla güvenilir bir şarkı yapmak kolay bunun yanında kitlenizi komşu kızının bile severek dinleyeceği bir noktaya getirecek kadar da tatlı. Bu ciddi ve dengei bir iş.”

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: “EKMEĞİNİ ÇIKARAN RAPÇİLERLE GURUR DUYUYORUM”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR