Ana SayfaDünyadanGirl in Red'den iki akustik çalışma

Girl in Red’den iki akustik çalışma

Girl In Red, “I’ll Call You Mine” şarkısının akustik bir versiyonunun yanı sıra The Kid LAROI ve Justin Bieber’ın “Stay” şarkısını da coverladı. 

Spotify Singles serisi olarak iki yeni şarkı yayınlayan Norveçli yetenekli müzisyen Girl in Red (Marie Ulven) şarkılardan birini (Stay) Kid Laroi ve Justin Bieber cover’ı “Stay” olarak seçti. Müzisyen, “Ayrılmak istemediğim birinden ayrılmak üzereyim bu yüzden kendi ‘Stay‘ cover’ımı dinliyorum çünkü kalmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

Reading Festivali’nde Taylor Swift hayranlığı üzerine demeç veren Girl in Red, “Çok yabancı olduğumuzu söyleyebilirim ama ona tapıyorum ve ona taptığımı biliyor. Boğazımı kesebilir ve ben yine de ‘Seni seviyorum! Beni öldürme derim herhalde'” dedi.

Girl in Red’in en ünlü hayranı ise Billie Eilish. Hatta Billie’nin erkek kardeşi Finneas, “Seratonin” single’ında onunla işbirliği yaptı. Billie de Londra O2 Arena’da vereceği konserde Girl in Red’in ön grup olmasını istedi. Genç sanatçı, “Bunu duyduğumda aklımı kaçırdım. İnanılmaz ve çılgın olacak” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR