Ana SayfarockGökcan Sanlıman yeni yeteneklere kapısını açtı

Gökcan Sanlıman yeni yeteneklere kapısını açtı

Başarılı sanatçı Gökcan Sanlıman, 2020 yılında kurduğu Hokus Pokus müzik yapım firması ile dinleyicilerle yetenekli müzisyenleri buluşturuyor.

Kendi albümlerinin yanı sıra üretimlerini paylaşmak isteyen yeni yeteneklere müzik yolculuklarında yapımcı kimliğiyle destek olmak amacıyla kurduğu Hokus Pokus yapım firması, kolektif çalışma ve özgürlükçü bir ilkeye önem veriyor.

Sanatçı Gökcan Sanlıman, yapımcı kimliği ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getiriyor: ”Kendi albümlerimi yayınlamak için kurduğum Hokus Pokus müzik yapım şirketim zaman içerisinde keşfedilmeyi bekleyen yetenekli arkadaşlarıma da kendi yolculuklarında destek olabileceğimiz ve üretimlerini dinleyiciyle paylaşmalarına ortam sağlayacak bir platform haline geldi. Kolektif ve aynı zamanda özgürlükçü bir bakış açısıyla yola çıkan bu oluşumda bende artık şarkılarını kitlelere duyurmak isteyen sanatçı adaylarını daha yakından takip ediyorum.”

4 Eylül’de Enes Altuğ ve Cengizhan  Beller’ e ait “Vicdanı Yok” teklisinin ardından 23 Ekim tarihinde Gökcan Sanlıman’ a ait “Olsun Sevgilim” adlı tekliyi yayınlayan Hokus Pokus yapım, 4 Aralık tarihinde Zack’in “Loş Işıklar” isimli rap projesini yayınladı.

GÖKCAN SANLIMAN BANNER 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR