Ana SayfaHaberlerGökhan Özoğuz başrolde: "Kendi Yolumda"

Gökhan Özoğuz başrolde: “Kendi Yolumda”

Ömer Faruk Sorak’ın merakla beklediğimiz ve Athena’dan Gökhan Özoğuz’un başrolünü üstlendiği “Kendi Yolumda” için geri sayım başladı. 

2019 yılının sonlarına doğru Adana’da çekimleri başlayan Ömer Faruk Sorak‘ın merakla beklediğimiz filmi “Kendi Yolumda” en sonunda 25 Kasım’da vizyona giriyor. Pandemiden ötürü vizyon tarihi ertelenen filmin başrolünde ise Athena‘dan Gökhan Özoğuz var. Filmde Özoğuz‘un yanı sıra Gökçe Bahadır, Erkan Can, Tamer Levent ve Ferit Aktuğ da rol alıyor.

Senaryosuyla merak uyandıran filmin konusu ise şöyle: Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler. Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Uyandığında ise kendisi bir tamirci çırağıdır.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR