Ana SayfaHaberlerGökhan Türkmen’den depremden etkilenen gençlere eğitim desteği

Gökhan Türkmen’den depremden etkilenen gençlere eğitim desteği

Yaşadığımız deprem felaketinden etkilenenlere bir yardım eli de Gökhan Türkmen uzatıyor. Türkçe pop müziğin sevilen sanatçısı bu sene gerçekleştireceği tur gelirleriyle depremde mağdur olan gençlerin eğitimine destekte bulunacak.

Gökhan Türkmen bugün resmi sosyal medya kanalları aracılığıyla yayınladığı bir paylaşımla depremin vurduğu bölgede mağdur olmuş gençlerin eğitimlerinin sürebilmesi için bir adım attığını duyurdu. Türkmen ve kendisinin kurduğu GTR Müzik ekibi, 2023 Türkiye Turnesi kapsamında verilecek her konserlerinden elde edilen belirli bir geliri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait İstanbul Vakfı’nın #büyüthayallerini adlı burs projesine aktaracak.

İçinde bulunduğumuz bu zor zamanlarda, herkesin elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiği bir dönemde sürekliliği olabilecek bir fayda yaratma amacı güden bu yardım, binlerce gencin eğitim hayatını sürdürebilmesini mümkün kılmayı hedefliyor. Türkmen birkaç gün önce Instagram hesabından yayınladığı bir videoyla deprem bölgesinde eğitimi sekteye uğramış gençler için burs sağlayan misafirogrenci.org platformunu da takipçilerine duyurmuştu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GTR Müzik (@gtrmuzik)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR