Ana SayfapopGökhan Türkmen'den sosyal medyada "Mavi" tepki

Gökhan Türkmen’den sosyal medyada “Mavi” tepki

Pop müziğin sevilen seslerinden Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada başlayan ve müzik sektörüne dikkat çekmeyi amaçlayan kırmızı renkli profil hareketine mavi renkli profille destek verdi.

Son şarkısı “Mavi”yi geçtiğimiz günlerde yayınlayan Türkmen, “İçimizdeki renk kartelasını kimse öldüremeyecek” diyerek şunları söyledi:

“Bazen çok şey söylemek istediğinden ötürü bir şey diyemez, yazamaz insan… Olanı biteni izliyor, okuyor, kızıyor, yazıyor, yazıyor, siliyor, yazıyor sonra tekrar siliyor ve tabi ki biraz da üzülüyorum…. Ben bir sanatçı, müzisyen, şarkıcı, yapımcı vs. ne derseniz deyin bunlardan öte bir insan olarak, karşılaştığım ve karşılaştığımız şeylere tepki vermeye çalışıyorum… Ne olursa olsun, başımıza ne gelirse gelsin; en önce sanat camiasının bu durumlardan payını almasına çok içerliyorum! Tekrar söylüyorum sanatsever bir ‘İnsan’ sadece ve sadece bir ‘insan’ olarak!…
Ekranımızı kırmızı da yapsak, siyah da yapsak içimizdeki renk kartelasını kimse öldüremeyecektir! Bu kesin bilgidir! Bir sanatçının gördüğü, duyduğu, hissettiği gibi kendine yaşattığı özgürlüğü ve öte yandan kendine koyduğu yasakları kimse onun gibi anlatamayacaktır ve bilemeyecektir!!
Renkler çoğalmalı…Sadece kırmızı değil, herkes içinde yaşattığı rengi yansıtmalı hayatının ekranına ki ne kadar çeşitli olduğumuzu, bu kadar yaşanılan sıkıntıya rağmen sanatımızla ne kadar mutlu olduğumuzu herkes bilmeli.. Maviyim ben…”

https://www.instagram.com/p/CFC4qGNpaQy/
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR