Ana SayfapopGökhan Türkmen'den disco funk albüm: 7

Gökhan Türkmen’den disco funk albüm: 7

Pandemi sürecinde  üretimleriyle dikkat çeken Gökhan Türkmen, enternasyonal sounda sahip disco funk tarzındaki albümü 7 ile dijital platformda yerini aldı.

#İyiyaşa mottosuyla yaza giriş yapan albümün ritmi yaşamın özgürlüğünü temsil ederken, ritmi yakalayan herkesi de dansa davet ediyor.

Yenilikçi sound denemeleriyle dikkat çeken yedi şarkılık albüm, söz ve müzikte Gökhan Türkmen ve Mert Carim, düzenlemede ise Genco Arı imzası taşıyor. 2021’den 1970’lere uzanan disco, deep house, rocknroll, funk ve groove gibi zengin soundlara sahip analog kaydedilen albüm, dönemleri birbirine bağlayan köprü görevini amaçlıyor. Pandemi sürecinde evde üretilerek #iyiyaşa mottosu ile yola çıkan 7, dinleyicilere bir adamın özgürlüğünün hikayesini şarkılarla sunuyor.

2020 yılında yayınlanan “Deli” şarkısının da dahil olduğu 7, ev ortamında titizlikle üretilirken albümün disco tarzındaki keyifli çıkış şarkısı “Şerefine”, ritmi hayatlarımıza yeniden katarak birlik ve beraberliği vurguluyor. “Şerefine” şarkısının video klibi ise 7 Haziran’da Murat Joker yönetmenliğinde izleyicilerle buluşuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR