Ana SayfarapGOKO!, Motive ve Critical "O La La"da bir arada

GOKO!, Motive ve Critical “O La La”da bir arada

Türkçe rap müzik sahnesinde sanatçı kimliğinin yanı sıra prodüktör kimliğiyle de tanınan GOKO!, yeni şarkısı “O LA LA”yı Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladı.

Rap müziğin sevilen isimleri Motive ve Critical’ın GOKO!’ya eşlik ettiği “O LA LA”, üçlü tarafından yazıldı. Şarkı, güçlü beat’leri ve sözleriyle dikkat çekiyor.

GOKO! Kıbrıslı Türk sanatçı ve prodüktördür. Küçük yaşlardan itibaren müziğin nasıl yapıldığına hayran olduğu için 7 yaşında enstrümanları eline aldı ve farklı müzik türlerini birçok enstrümanda çalmaya başladı. Bu onun müzik prodüksiyonunu keşfetmesine yol açtı ve 15 yaşında annesinin dizüstü bilgisayarında müzik üretmeye başladı. 18 yaşında İngiltere’ye geldikten sonra, D-Block Europe’un ilk albümü The Blueprint: Us vs Them İngiltere Resmi Albüm Satış Listelerinde İlk 5’e ve İngiliz Sertifikalı Gümüş Ödülü’ne layık görüldü. DJ Mag’de İngiltere’de yakında çıkacak olan Drill sanatçılarından biri olan V9 ile “Hello Hi” üzerinde yaptığı çalışmalarla dikkat çekti. Akdeniz etkileri onun melodilerine ve sanatına da yansıyor.

10

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR