Ana SayfaDünyadanGoogle'da ismi en çok aratılan K-pop yıldızı Jungkook

Google’da ismi en çok aratılan K-pop yıldızı Jungkook

Dünyaca ünlü K-pop grubu BTS’in en popüler üyesi Jungkook, hem grubundaki diğer üyeleri hem de diğer K-pop yıldızlarını geride bırakarak Google aramalarında öne geçti.

2020 yılının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan BTS grubu üyesi Jungkook, Google’da ismi en çok aratılan K-pop yıldızı oldu. Jungkook, People’ın 2020’nin “Uluslararası En Seksi Erkek” unvanına da layık görülmüştü. 23 yaşındaki Jungkook, Güney Koreli şarkıcılar arasında en çok takipçisi olan isimlerden biri. “Altın Küçük” lakaplı şarkıcı, BTS’nin en küçük elemanı.

Twitter’da Kpop Idol Chart’ın hazırladığı listede 100 K-pop yıldızı popülaritelerine göre sıralandı. Bahsi geçen hesap Google verilerini inceledi ve sıralamayı ona göre hazırladı.

Listede birinci sırada oturan Jungkook’u sırayla BTS’in diğer üyeleri V, Jimin ve Suga izledi. Öte yandan bir diğer ünlü K-Pop grubu BlackPink’in üyesi Lisa 5. sırada yer aldı. Listenin 6. sırasında IU yer alırken, BTS’ten Jin 7. sırada, BlackPink’ten Jennie de 8. sırada bulunuyor. Bununla birlikte listenin ilk 10’unu BTS’in diğer üyeleri RM ve J-Hope tamamladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR