Ana SayfaalternatifGörkem Karabudak'tan "Cinler Tepemde"

Görkem Karabudak’tan “Cinler Tepemde”

Ülkemizin en yetenekli müzisyen ve prodüktörlerinden Görkem Karabudak, “Cinler Tepemde” adını verdiği yeni single’ını yayınladı. 

Bu sesi özlemişiz, hem de ne özlemek!

Bugüne kadar Çilekeş, Bubituzak, Gaye Su Akyol, Korhan Futacı & Kara Orkestra, Yasemin Mori ve sayısız müzisyen / grupla hem sahnede hem stüdyoda yaptığı iş birliklerinin ardından Görkem Karabudak nihayet “Cinler Tepemde” adını verdi yeni solo çalışmasını yayınladı.

Karabudak geçtiğimiz mart ayında “Akılsız Başın Sürgünü” single’ını da yayınlamıştı. Başarılı müzisyen, 2021 sonunda bir EP yayınlamayı planlıyor.

Karabudak bu şarkıyı “Kaynağı ve meşruiyeti meçhul bir kontrol mekanizması nezdinde başına buyrukluğu sakıncalı varsayılan tüm özgür ruhlar, ayrık frekanslar, cızırtılar ve ıssızlığı ürküten rüzgarların kendi yollarına saparak dünyanın tozunu attırmalarının hikayesi” olarak tanımlıyor.

Şarkı Electro-Punk, Endüstriyel Rock ve Anadolu Psychedelic dokularının iç içe geçtiği dinamik düzenlemesiyle dinleyicilerine bol adrenalin ve sınırsız dans vaadediyor. Söz-müzik ve prodüksiyonu sanatçıya ait olan parçanın dikkat çekici kapak görseli ise Deniz Bankal imzası taşıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR