Ana SayfaalternatifGOSS ve Deniz Tekin işbirliği: "İz"

GOSS ve Deniz Tekin işbirliği: “İz”

GOSS ve Deniz Tekin iş birliği olan yeni single ”İz”, bugün Gülbaba Records etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayınlandı.

“İz”, içine sıkıştığımız modern dünyada karşıt iki gücün hikayesini, insan doğasına ait olumsuz duygulara dokunarak işliyor. Agresif gitar tonları, cüretkâr sözler ve karanlık synth melodileri ile beslenen parçada öfke ile korku duyguları hikayedeki dualitenin ana aksını oluşturuyor. GOSS ve Deniz Tekin’in, parça boyunca üzerinde gezindiği hisler, sanatçı Burcu Dayanıklı’nın yaptığı illüstrasyonlarla görsel dünyaya da taşınıyor.

GOSS hakkında

GOSS, İstanbul-Kadıköy merkezli synth pop/ electronic rock ikilisidir. Temelleri 2017 yılında Serkan Serter’in gitarda ve Gözde Oktaş’ın davulda olduğu rock grubuna dayanan GOSS, 2020 yılına gelindiğinde synth-pop, dark pop, new wave ve electronic rock tarzlarından etkilenerek yaptığı kendi bestelerini yayımlamaya başladı. Bugüne kadar beş tekli yayımlayan grubun son çalışması ise Deniz Tekin ile yaptıkları “İZ” adlı parça. İçinde bulundukları melankolik isyandan ilham alan ikili, 2022 yılı boyunca kendi parçalarını yayımlamaya ve farklı sanatçılarla ortak projelerde bulunmaya devam edecek.

 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR