Ana SayfaHaberlerGözde Şerbetçi'den "Gerçek Aşk" yayınlandı

Gözde Şerbetçi’den “Gerçek Aşk” yayınlandı

İlk teklisi ‘Dört Nala’ sonrası Gözde Şerbetçi Garaj Müzik etiketiyle yeni şarkısı ‘Bence Aşk‘ı tüm dijital platformlarda yayımladı.

Bu şarkı aşkın tariflerinden sadece biri diyen Gözde Şerbetçi’nin video klibinin yönetmenliğini Tayfun Çetinkaya üstlendi.

“Geçmişi sormadan, yargılamadan sadece salt aşka inananlar, dinlerken kendilerinden bir parça bulabilirler. Güçlü betimlemelerle dinleyiciyi bir hikâyenin içine sürüklemek istedim” diyen Gözde Şerbetçi’nin en yenisi Bence Aşk’ın sözü ve müziği kendisine düzenlemesi İlkay Dinsever’e ait.

Gözde Şerbetçi, 26 Haziran 1989’da İstanbul Beyoğlu’nda doğdu. 7 yaşında folklor oynamaya başladı ve 11 yıl boyunca devam etti. Okul hayatı boyunca sosyal bir insan olan Gözde, tiyatrodan müziğe ve sanat dallarına kadar pek çok aktivitede yer aldı. Lisede Latin Dansı eğitimi aldı. Sonrasında ise Hiphop ve Freestyle dansları ile dans kariyerine devam etti. “Benimle dans eder misin?” adlı televizyon programında yer aldı ve harika bir performans sergiledi. İlk şarkısını 14 yaşında besteledi ve şan dersleriyle kendini geliştirdi.

Televizyon kariyeri üniversiteyi bitirdiğinde başladı. Kariyeri boyunca birçok dizi, belgesel ve reklam filminde yer aldı. 2017 yılında ekibiyle Serbest Stil kategorisinde Türkiye Dans Şampiyonu oldu. 2021 yılında sözleri ve müziği kendisine ait olan ilk single’ı “Dört Nala”yı yayınladı. Kendi şarkılarını yazıp söylemek isteyen Gözde Şerbetçi, insanlara görsel şovlarla dolu bir performans sunmak istiyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR