Ana SayfarapGrogi, Misha ve Burry Soprano'dan “You Don’t Know Me”

Grogi, Misha ve Burry Soprano’dan “You Don’t Know Me”

Yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Grogi, yayınladığı Ready To Vibe Pt.1 EP’sinden ikinci klibi müzikseverlerle buluşturuyor.

Sözü Grogi, Misha ve Burry Soprano imzası taşıyan, müziği ise Fireonblack tarafından yapılan “You Don’t Know Me”yi kliplendiren Grogi’ye klipte, Misha ve Burry Soprano da eşlik etti.

Albümünü üç part halinde yayınlayacağını duyuran ve ilk partı’ı dinleyiciyle buluşturan Grogi, 7 şarkıya 7 klip çekerek albümü görsel dünya ile de zenginleştiriyor.

Kült hiphop esintileri ile geleneksel motifleri bir arada gördüğümüz video klipte, aksiyonlu bir dünyanın içine giriyoruz. Parasıyla her şeyi satın alabileceğini düşünen bir karakterin alt edilişini konu alan klipte Grogi, Misha ve Burry Soprano’ya eşlik eden kadın karakterler, tam olarak vurgunun asıl kahramanları. Hem aksiyon hem eğlencenin bir arada olduğu sahneler ile Grogi dinleyicilerine keyifli bir dört dakika sunuyor.

İzmir’de klip için bir araya gelen üç başarılı ismin yer aldığı ve İbrahim Gül yönetmenliğinde çekilen “You Don’t Know Me” yayınlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR