Ana SayfapopGülçin Ergül'den Hepsi göndermesine açıklama

Gülçin Ergül’den Hepsi göndermesine açıklama

Pop müzik ve R&B sularının güçlü seslerinden Gülçin Ergül’ün yeni klibi “Birbirimize İyi Gelmiyoruz”daki Hepsi göndermesi çok konuşuldu. 

Klibin hemen başlarında bir çerçevede bulanık olarak görülen Hepsi fotoğrafı pek çok izleyicinin dikkatini çekerken, Ergül bu konuda Twitter hesabından bir açıklama yazdı: “Birbirimize İyi Gelmiyoruz bir ayrılık/aşk şarkısı. Klibindeki fotograf ayrıntısı da hayatımın bir dönemindeki geçmiş anılarıma bir selam. Yoksa neden çerçevede dursun?.. Yanlış yorumlanmasın.”

Hepsi grubu ile beraber 16 yıl önce adım attığı müzik piyasasındaki kariyerine, uzun yıllardır tek başına devam eden ve “Ara Ara”, “Bir Tanecik Aşkım”, “Ağlat Beni” gibi birçok hit şarkıya imza atan Gülçin Ergül, yedi yıl boyunca bağlı olduğu müzik şirketi ve menajeri ile de yollarını ayırdı.

GULCIN ERGUL BANNER

“Birbirimize İyi Gelmiyoruz”un sözü ve müziği Genco Ecer’e, düzenlemesi ise Türk asıllı ve Alman müzik endüstrisinde adından oldukça söz ettirmiş ve dünya çapında büyük başarılara imza atmış olan müzik prodüktörü Bülent Aris ve başarılı genç müzik prodüktörü Paix’e ait. Bir ayrılık şarkısı olan “Birbirimize İyi Gelmiyoruz”un klibinin yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Ahmet Can Tekin oturuyor.

Cuma günü yayınlanan şarkı YouTube’da 1 milyon 200 bin görüntülenmeyi geçti.

gulcin ergul birbirimize2
Klipteki ayrıntıda Hepsi grubu çerçeveli fotoğrafta.

KIZ GRUPLARI

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR