Ana SayfapopGüliz Ayla'dan 80'lere selam: "Al Yorgun Kalbimi"

Güliz Ayla’dan 80’lere selam: “Al Yorgun Kalbimi”

Güliz Ayla sözünü kendi yazdığı ve bestesini Cemre Kabaş ile yaptığı “Al Yorgun Kalbimi” adlı teklisini Sony Music Türkiye etiketiyle müzik severlerle buluşturdu. 

“Olmazsan Olmaz”, “Bahsetmem Lazım”, “Gelsin Öpsün Kalbimi” ve “Sevgilim” gibi şarkılarla dinleyicilerinin gönlünde taht kuran Güliz Ayla, “Al Yorgun Kalbimi” adlı yeni teklisini bugün yayınladı.

Sözleri Güliz Ayla’ya, müziği Güliz Ayla ve Cemre Kabaş’a ait şarkıya Ata Bornova ile Mehmet Mutlu’dan oluşan Alaca’nın yaptığı düzenleme 70’lerin diskosuyla günümüzün modern sound’unu bir araya getiriyor.

guliz ayladan 80lere selam al yorgun kalbimi2

Romantik sözleriyle dikkat çeken Al Yorgun Kalbimi’yi 2 yıl önce yazdığını söyleyen Güliz Ayla “Akustik ve bundan çok daha yavaştı ilk hali. Nakaratı bambaşkaydı. Ama düzenlemesini yapan Alaca’yla tanışınca daha dinamik hallerin yakışacağını düşündüm” diyor. Bu aylarda daha çok slow şarkıların yayınlanması bir gelenekken Güliz Ayla’dan bir ters köşe geliyor. Ayla, “Kış boyu dans ihtiyacını karşılayacak bir şarkı” sözleriyle bizi neşelenmeye çağırıyor.

GULIZAYLA

Gökhan Özdemir’in yönettiği klip ise Al Yorgun Kalbimi’nin verdiği hisse son derece uygun olarak rengarenk çekildi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR